Kupujesz używane opony? Uważaj na to!

W którymś momencie użytkowania samochodu konieczna jest wymiana opon na nowe, zarówno zimowych, jak i letnich. Kierowcy zwykle w tym temacie starają się chociaż nieco przyoszczędzić i czasem kupują z ogłoszeń internetowych opony, które wyglądają znakomicie, a wysokość bieżnika jest bardziej niż zadowalająca. Słowem: wyglądają jak nowe i mają kusząco niską cenę. To może być jednak pułapka.

Liczy się wiek opony

Kupując opony trzeba również zwracać uwagę na ich wiek. Data ich produkcji oznaczona jest w tygodniach na samych oponach, można więc to w każdej chwili sprawdzić samodzielnie. Nawet jeśli opona wygląda na dobrą i nową czy prawie nową, wcale nie musi taką być, a zleżała guma jest tak samo bezużyteczna jak łysa. Szczególnie jest to ważne, jeśli kupujemy opony zimowe używane. Warszawa na szczęście jest miejscem, gdzie można tanio kupić naprawdę dobrej jakości opony z drugiej ręki. Do dyspozycji mamy zarówno spora ilość sklepów, także z produktami używanymi oraz na przykład giełdę.

Gdzie kupisz najlepsze opony w stolicy?

Trudno pominąć to miejsce ze względu na fakt, że kupuje w nim naprawdę spora liczba kierowców. Opony używane w Warszawie przy Modlińskiej cieszą się znakomitą opinią kolejnych zadowolonych klientów. Można tam nie tylko dostać używane czy nowe opony, ale kompleksowo zająć się swoim samochodem. Ceny, w jakich oferują swoje produkty, z pewnością przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej niezdecydowanemu klientowi.

More...

Redaktor 14 lutego, 2018 Zakup opon