Gdzie szukać tanich opon do samochodu?

Każdy kierowca co jakiś czas zmuszony jest szukać nowych opon do swojego samochodu. Co jednak zrobić w sytuacji, w której wartość opon przekracza wartość samego pojazdu? Doskonale przecież zdajemy sobie sprawę, że za dobrej jakości nowe opony trzeba słono zapłacić, doskonale również zdajemy sobie sprawę z faktu, jaki jest przeciętny wiek samochodów w Polsce i wynik ten zwykle oscyluje bliżej liczby dwadzieścia niż na przykład pięć. Niekoniecznie jednak jesteśmy skazani na jeżdżenie na łysych oponach.

Najtaniej na giełdzie

Zdecydowanie najtańszym miejscem, w jakim będzie można kupić opony – oczywiście używane – będzie na przykład giełda opon używanych w Warszawie Białołęce. Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, polecane przez wielu kierowców ze względu na możliwość dopasowania opon do w zasadzie każdego modelu i marki samochodu ze względu na naprawdę szeroką ofertę. Można tam również od razu przymierzyć, czy dane koła będą pasowały.

Sklepy inne niż wszystkie

W stolicy można znaleźć również ciekawe i nieco odmienne od występujących w innych rejonach Polski sklepy, w których kupisz bez problemu opony używane w parach – w Warszawie takich sklepów można znaleźć kilka, a w nich naprawdę dobrej jakości opony w konkurencyjnych cenach, o sporej wysokości bieżnika, a więc takie, których nie trzeba będzie za chwilę znów wymieniać na nowe. Oczywiście można opon szukać również w internetowych ogłoszeniach, tam jednak nigdy nie ma pewności co do jakości oferowanego produktu.

More...

Redaktor 14 lutego, 2018 Używane opony